سوالات متداول

از تاخیر بسیار زیاد در بروز رسانی وب سایت پوزش میطلبیم و سعی میکنیم با همکاری شرکت طراح مطبوع در روزهای آتی کارهای تمامی قسمت های اصلی و مطالب اصلی تمام شده و آپلود گردد.
طراحی وب سایت جدید در چند لایه انجام گرفته و تلاش شده است تمامی اطلاعات لازمه در سایت گنجانده شود با در نظر داشتن این قضیه که شما بازدید کننده گرامی از سایت بتوانید در میان انبوه از اطلاعات و دستگاه ها، نیاز خود را در دومین کلیک پیدا کرده و مطالعه کند.
در این بخش اطلاعات، ویژگی ها و برخی مجهولات در قالب پرسش و پاسخ ارائه خواهد شد که در بر گیرنده مطالبی کوتاه، بدون اصطلاحات فنی و پیچیده و سلیس خواهد بود. اطلاعاتی مانند امکان سنجی، نکاتی از طرح توجیهی، وجه تمایز دستگاه ها با روش های سنتی، امکان استفاده از یک دستگاه برای چند محصول و مطالبی از این دسته در این بخش نوشته خواهد شد. با این هدف که در زمان شما برای جمع آوری مطالب لازمه تان سرعت ببخشیم. ما به زمانی که در سایت ما صرف میکنید احترام بیشتری قائلیم.

اگر سوال خواصی دارید که در این قسمت مطرح نشده است, میتوانید از فرم زیر اقدام به پرسش نموده و پاسخ آن را در همین بخش یا ایمیل خود مشاهده نمایید

سوال خود را بپرسید